Kardeş Siteler

fanzin apartmanı logo
Fanzin Apartmanı

Fanzin Apartmanı 2015 yılında fanzin apartmanı kendini şu şekilde tanımlıyor:

Fanzin Apartmanı; fanzinlerin görünürlüğünü arttırmak ve birbirleriyle iletişim içerisinde olmaları için faaliyete geçmiş bir grup fanzinciden ibarettir. Kolektif şekilde çalışır ve varlıkları gönüllülük esasına dayanır. Herhangi bir hiyerarşik yapı söz konusu değildir. Daha açık konuşmak gerekirse başkan, başkan yardımcısı, genel yayın yönetmeni vs. gibi unvanlara sahip kimse yoktur.  Süreç ve aktiviteler, paylaşım üzerinden ilerler.

Esrarengiz hikayeler logosu
Esrarengiz Hikayeler

Esrarengiz Hikâyeler sitesi 2018 yılında yazar, editör ve yayıncı Aşkın Güngör tarafından kuruldu. 1990 yılından bugüne dek çizgi roman yayıncılığından çocuk ve yetişkin edebiyatı yayıncılığına dek geniş bir yelpazede ürünler veren Güngör, yayın piyasasına girmek için fırsat arayan yazar adaylarıyla profesyonel yazarların aynı platformda bir araya gelebilmesi amacıyla  Esrarengiz Hikâyeler’i kurdu

Website
facebook- logo
instagram logo

bilimkurgu kulübü logo
Bilimkurgu Kulübü

Bilimkurgu Kulübü (kısa adı BKK), merkezi İstanbul’da bulunan bir sivil toplum kuruluşudur. 8 Ekim 1999’da İsmail Yamanol önderliğinde kurulmuştur.

Türk bilimkurgu edebiyatından yetkin isimlerin de bulunduğu geniş kadromuzla, resmi internet sitemiz ve sosyal paylaşım platformlarımız üzerinden oldukça etkin bir yayın politikası gütmeye gayret sarfediyoruz. Kuruluşumuzun resmi internet sitesinde, bilimkurgu yapıtlarına yönelik tanıtım ve inceleme yazılarının yanı sıra, türün tanınmış isimleriyle gerçekleştirilmiş röportajlara da yer verilmektedir.

Website
instagram logo